![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:17, 30 листопада 2017 р.
Затримано крадія електроінструментів!
![Затримано крадія електроінструментів! Затримано крадія електроінструментів!](/dist-assets/images/cap.jpg)
3 серпня, 47-річний уродженець Борщівського району близько 23:00 години, скориставшись відсутністю господарів домоволодіння по вул.Мала в м.Кам’янець-Подільському здійснив крадіжку електроінструментів. Зловмисник неодноразово навідувався до своїх знайомих, які проживали поряд із потерпілими і точно знав що може чимось поживитися корисним для себе. Господарі часто залишали свої речі на ганку біля будинку так, як в той час в них проводилися ремонтні роботи і в пильне око раніше судимого чоловіка впала річ одного із робітників, що допомагав господарям завершити ремонт. Викрадене майно він реалізував на центральному міському ринку, яке було в подальшому вилучено працівниками поліції як речовий доказ.
Наразі злочинцю оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» - повідомляє на своїй сторінці Фейсбук інспектор моніторингу міського відділу поліцій Руслана Марчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі