![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:08, 29 листопада 2017 р.
На Хмельниччині піротехніки ГУ ДСНС знищили фугасну авіабомбу часів Другої Світової війни
![На Хмельниччині піротехніки ГУ ДСНС знищили фугасну авіабомбу часів... На Хмельниччині піротехніки ГУ ДСНС знищили фугасну авіабомбу часів Другої Світової війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 листопада о 14:00 піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в спеціально відведеному місці знищили фугасну авіабомбу ФАБ-100 часів Другої Світової війни.
Небезпечну знахідку було виявлено напередодні поблизу с. Бурти Чемеровецького району.
![На Хмельниччині піротехніки ГУ ДСНС знищили фугасну авіабо..., фото-1 На Хмельниччині піротехніки ГУ ДСНС знищили фугасну авіабомбу часів Другої Світової війни, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Шановні громадяни, дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі