• Головна
  • На "Кубку Школи Спорту 2017" кам'янчани вибороли три медалі
09:58, 22 листопада 2017 р.

На "Кубку Школи Спорту 2017" кам'янчани вибороли три медалі

17-18 листопадау  Києві відбувся Міжнародний турнір з олімпійського тхеквондо "Кубок Школи Спорту 2017".

Команда Кам'янець-Подільського міського клубу олімпійського тхеквондо СК "ЧАЙКА" взяла участь у складі збірної ДЮСШ "Юність".

Всього у турнірі взяли участь 600 спортсменів з України, Молдови, Білорусі та Грузії. Результат виступу наших спортсменів: два перших, одне третє і два п'ятих місця.

Чемпіонами стали Давид Нестеров і Володимир Громницький. Данило Медик завоював бронзу. Данило Майданюк і Андрій Глєс зупинилися за крок до медалі.

Також команда ДЮСШ "Юність" посіла третє командне місце з 50 команд. Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі Сергій Чайка, Віктор Фельвашніков, Дмитро Гринчук, Сергій Чайка молодший, Родіон Плугаторенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію