![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:23, 22 листопада 2017 р.
Катерина Рибакова покинула проект "Модель XL"
![Катерина Рибакова покинула проект "Модель XL" Катерина Рибакова покинула проект "Модель XL"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Уже четвертий тиждень поспіль містяни спостерігали за кам’янчанкою Катериною Рибаковою, студенткою медичного училища, яка брала участь у проекті на телеканалі "1+1" «Модель XL».
19-річна дівчина увійшла у десятку найкращих моделей "plus size" України, але у вчорашньому ефірі покинула шоу.
Судді визначили дві конкурсантки, які найслабше справились із завданнями на цьому тижні й проект покинуло дві учасниці: Катерина Рибакова та Анна Секацька.
Це був перший конкурсний тиждень проживання у "модельному" будинку. Випробування були спрямовані на звільнення моделей від комплексів, минулих образ та демонстрацію сили волі на популяризацію себе пишну та прекрасну.
Першим випробуванням була фотосесія у купальниках в центрі Києва, дівчатам потрібно було пройти найлюдянішою вулицею міста в купальнику, з образливими написами на тілі та змити їх у фіналі вулиці.
Також було дефіле у спідній білизні, з яким наша Катерина через хвилювання та незручне взуття не справилась.
Детальніше у випуску програми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі