![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:18, 21 листопада 2017 р.
У Кам'янці-Подільському провели урочисте зібрання до Дня Гідності та Свободи
![У Кам'янці-Подільському провели урочисте зібрання до Дня Гідності т... У Кам'янці-Подільському провели урочисте зібрання до Дня Гідності та Свободи](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні на майдані Відродження кам’янчани згадали події 2004 та 2013 років, коли українська нація заявила всьому світу про бажання жити в європейській демократичній, вільній і незалежній країні.
З нагоди Дня Гідності та Свободи перед присутніми виступив заступник міського голови Вадим Савчук. Хвилиною мовчання громада міста – представники міської влади, виконавчого комітету, військові, учнівська та студентська молодь - вшанувала подвиг Героїв Небесної сотні та учасників АТО, котрі загинули в боротьбі з Україну, про це повідомляє сайт міської ради.
Завершилося зібрання театралізованим дійством від молоді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі