![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:41, 13 листопада 2017 р.
Педагог із Кам’янця стала призеркою конкурсу ім. Петра Яцика
![Педагог із Кам’янця стала призеркою конкурсу ім. Петра Яцика Педагог із Кам’янця стала призеркою конкурсу ім. Петра Яцика](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Хмельницькому 9 листопада відбулося урочисте відкриття XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс розпочався в День української писемності та мови.
Після теплих слів почесних гостей, щедрих аплодисментів у піднесеному настрої відбулося нагородження активних учасників Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів, викладачів української мови та літератури області.
Серед нагороджених чотирьох учителів була і кам’янчанка Алла Лупійчук, заслужений працівник освіти України, вчитель-методист ЗЗСО №16, вихованці якої впродовж 18 років були учасниками, призерами усіх етапів конкурсу. Аллі Вікторівні вручили подячний диплом від міністра освіти і науки України Л.Гриневич.
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі