![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:54, 2 листопада 2017 р.
Педагогів Кам'янця-Подільського навчають бути творчими
![Педагогів Кам'янця-Подільського навчають бути творчими Педагогів Кам'янця-Подільського навчають бути творчими](/dist-assets/images/cap.jpg)
В освітньому просторі дедалі більшого значення набуває потенціал особистості, її здібності, обдарування і якості.
Нове століття визначають століттям інтелектуальної творчості. На перший план висувається творчий потенціал працівника – його професіоналізм, ерудиція, вміння творити, креативність мислення. Саме він є запорукою успіху закладу освіти.
Саме тому, 30 жовтня на базі закладу дошкільної освіти №1 при тісній співпраці з школою №11, батьківською громадськістю практичним психологом закладу дошкільної освіти №1 Фірманюк Надією Петрівною було організовано ділову гру «Творчий педагог – творчі діти».
Захід носив суто практичний зміст і давав можливість усім бажаючим доторкнутись до виховних методик дошкілля, де кожен міг спробувати свою майстерність у ролі дитини, батьків, педагогів, про це повідомляє сайт міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі