![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:02, 1 листопада 2017 р.
1 місце на конкурсі юних бандуристів
![1 місце на конкурсі юних бандуристів 1 місце на конкурсі юних бандуристів](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 27 по 29 жовтня в м. Луцьку проходив VIII Міжнародний конкурс юних бандуристів «Волинський кобзарик», який зібрав понад 250 учасників та 150 викладачів з усіх регіонів України та з-за кордону.
Поважне журі, очолюване головою Національної спілки кобзарів України, професором, народним артистом України Володимиром Єсипком складалося з педагогів-бандуристів вищих музичних навчальних закладів Києва, Одеси, Львова, Харкова. Членом журі був також визначний бандурист сучасності Юліан Китастий (м. Нью Йорк, США).
Місто Кам’янець-Подільський гідно представив співак-бандурист Богдан Чайка, учень ДМШ ім. Ф.Ганіцького, виборовши Диплом Лауреата ( І місце ).
В рамках конкурсу «Волинський кобзарик» відбувся ІІІ фестиваль «Кобзарська родина», на якому Богдан Чайка разом зі своїми вчителями Світланою та Миколою Чайками вийшов на сцену у складі гурту «Собор». Українські пісні у їхньому виконанні і цього разу схвилювали вдячних глядачів.
Успіхів тобі, «Волинський кобзарику»! Довголіття і наснаги «Кобзарська родино»!
Місто Кам’янець-Подільський гідно представив співак-бандурист Богдан Чайка, учень ДМШ ім. Ф.Ганіцького, виборовши Диплом Лауреата ( І місце ).
В рамках конкурсу «Волинський кобзарик» відбувся ІІІ фестиваль «Кобзарська родина», на якому Богдан Чайка разом зі своїми вчителями Світланою та Миколою Чайками вийшов на сцену у складі гурту «Собор». Українські пісні у їхньому виконанні і цього разу схвилювали вдячних глядачів.
Успіхів тобі, «Волинський кобзарику»! Довголіття і наснаги «Кобзарська родино»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:09, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
19:07, 18 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі