
Шахрайство
13:36, 4 жовтня 2017 р.
У Кам'янці бабусю ошукали на 20 тисяч гривень
Шахрайство

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському з 30 вересня по 2 жовтня сталось шахрайство.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, в період з 30 вересня до 2 жовтня по вул. 30-річчя Перемоги до 78-річної місцевої жительки кілька разів телефонувала невстановлена особа, що представлялась головою Залісецької сільської ради, та під приводом надання допомоги по оформленню документів купівлі-продажу будинку в с. Залісся-1, шахрайським шляхом заволоділа 20000 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
18:24, 20 червня
00:12, 22 червня
Коментарі