
Шахрайство
13:36, 4 жовтня 2017 р.
У Кам'янці бабусю ошукали на 20 тисяч гривень
Шахрайство

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському з 30 вересня по 2 жовтня сталось шахрайство.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, в період з 30 вересня до 2 жовтня по вул. 30-річчя Перемоги до 78-річної місцевої жительки кілька разів телефонувала невстановлена особа, що представлялась головою Залісецької сільської ради, та під приводом надання допомоги по оформленню документів купівлі-продажу будинку в с. Залісся-1, шахрайським шляхом заволоділа 20000 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:21
16 червня
17:07
16 червня
13:10
14 червня
12:40
14 червня
Оголошення
13:36, 12 червня
13:43, 12 червня
13:36, 12 червня
13:35, 12 червня
13:35, 12 червня
Коментарі