
16:19, 25 вересня 2017 р.
На території міської лікарні відремонтували проїзд
Біля хірургічного відділення міської лікарні №1 комунальники відремонтували проїзд площею 851 кв.м, повідомляють на сайті міської ради.
Також сьогодні працівники житлово-комунального господарства приступлять до робіт з відновлення внутрішньобудинкового проїзду на проспекті Грушевського, 42.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення

Коментарі