
16:19, 25 вересня 2017 р.
На території міської лікарні відремонтували проїзд
Біля хірургічного відділення міської лікарні №1 комунальники відремонтували проїзд площею 851 кв.м, повідомляють на сайті міської ради.
Також сьогодні працівники житлово-комунального господарства приступлять до робіт з відновлення внутрішньобудинкового проїзду на проспекті Грушевського, 42.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
06:08
6 червня
17:18
4 червня
11:06
4 червня
ТОП новини
Оголошення
13:34, 27 травня
13:34, 27 травня
10:59, 5 червня
11:50, 5 червня

Коментарі