
10:11, 25 вересня 2017 р.
Рятувальники врятували собаку з каналізаційного колодязя

25 вересня о 2:00 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що в місті Кам’янець–Подільський по вулиці Виниченка, 1 в каналізаційний колодязь впала собака і необхідна допомога, щоб її дістати, повідомляють на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
На місце події прибули рятувальники чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, які за допомогою рятувальної мотузки дістали собаку з колодязя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
00:12, 22 червня
13:37, 12 червня
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
13:35, 12 червня
Коментарі