
10:11, 25 вересня 2017 р.
Рятувальники врятували собаку з каналізаційного колодязя

25 вересня о 2:00 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що в місті Кам’янець–Подільський по вулиці Виниченка, 1 в каналізаційний колодязь впала собака і необхідна допомога, щоб її дістати, повідомляють на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
На місце події прибули рятувальники чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, які за допомогою рятувальної мотузки дістали собаку з колодязя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:10
Вчора
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
Оголошення
13:45, 12 червня
13:43, 12 червня
13:43, 12 червня
13:44, 12 червня
13:36, 12 червня
Коментарі