![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:39, 15 вересня 2017 р.
Дружня брехня на судовому засіданні
![Дружня брехня на судовому засіданні Дружня брехня на судовому засіданні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Товаришуючи багато років, один місцевий житель попросив свого товариша надати неправдиві покази в судовому засіданні, як свідка щоб уникнути покарання, передбаченого санкцією ч. 1 ст. 125 КК України «Спричинення легких тілесних ушкоджень», повідомляє інспектор сектору моніторингу Руслана Марчук.
59-річний чоловік під час судового засідання як свідок забезпечив неправдивим алібі товариша, сказавши, що обвинувачений в період часу з 19:30 по 21:00 29 вересня перебував у нього вдома, де відпочивали разом. Неправда виявилася на перехресних допитах свідків слідчим суддею Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.
За нововиявленими обставинами відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 384 Кримінального кодексу України "Завідомо неправдиве показання свідка чи потерпілого…".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі