
08:49, 12 вересня 2017 р.
Підлітка-утікача, якого понад два тижні розшукували - знайшли

Неповнолітній захотів самостійності і поїхав із Дунаєвецького району аж за 300 кілометрів — у Луцьк. Місцеві поліцейські виявили підлітка на автовокзалі і повідомили про це колег із Дунаєвецького відділу поліції.
Хлопця розшукали на автовокзалі у Луцьку місцеві поліцейські. Перевірили його по базах і з’ясували, що «мандрівник» родом із Хмельниччини, з Дунаєвецького району. Тож повідомили про юнака до Дунаєвецького відділу поліції.
Дунаєвецькі правоохоронці разом з батьком хлопця поїхали і забрали його додому. До речі, це вже не перша спроба втікача. Хлопець аргументує свої вчинки бажанням бути більш незалежним.
Поліцейські провели з підлітком та його батьками профілактичну бесіду задля недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:10
Вчора
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
Оголошення
13:46, 12 червня
16
13:46, 12 червня
14
23:03, 6 червня
159
10:51, 9 червня
Коментарі