![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:28, 11 вересня 2017 р.
З міського бюджету профінансують три молодіжних проекти
![З міського бюджету профінансують три молодіжних проекти З міського бюджету профінансують три молодіжних проекти](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьомого вересня на публічному захисті проектів в рамках конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства і для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради, виступили:
- Андрій Заєць - ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» - з презентацією проекту «Фестиваль Кам’янець-Подільського молодіжного кіно «Бруківка»»;
- Тетяна Сметанюк - «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» - з презентацією проекту «ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»»;
- Максим Ільчишин - ГО «Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського» - з презентацією проекту «Комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді»»;
- Олексій Ткачук - ГО «Федерація екстремальних видів спорту та активного відпочинку» - з презентацією проекту «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі».
У результаті оцінювання пропозицій, конкурсною комісією визначено переможців. Кращими запропонованими ідеями для реалізації в Кам’янці-Подільському стали проекти Андрія Зайця (460 балів), Тетяни Сметанюк (448) і Максима Ільчишина (430).
Проект «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі»» набрав найменшу кількість балів – 420. Тож зважаючи на суму коштів, яка необхідна для виконання програми, з міського бюджету вдасться профінансувати перших три ідеї, про це повідомляє прес-служба міської ради.
Отож чекаємо на втілення їх у життя вже цього року!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі