![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:10, 10 вересня 2017 р.
Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому
![Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому](/dist-assets/images/cap.jpg)
На фасаді будинку військової частини по вул. Гагаріна, 54 сьогодні за участю військових, представників міської, районної та обласної влади, громадськості відбулося відкриття меморіального знаку захиснику Донецького аеропорту Ігорю Брановицькому – справжньому Герою України.
![Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановиць..., фото-1 Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Символічно, що після відкриття меморіальної дошки Героєві в Києві на будівлі технікуму, де він навчався, пам’ятний знак з’явився і в Кам’янці-Подільському. Адже саме з нашого міста він розпочав свою військову службу, присягнувши на вірність українському народу. Згодом військовий служив у складі українського миротворчого контингенту ООН в Анголі. Був активним учасником Революції Гідності, а з жовтня 2014 року перебував у зоні АТО. Під час оборони Донецького аеропорту витягнув на собі двох поранених, був взятий у полон. Аби вберегти своїх побратимів, заявив, що саме він кулеметник підрозділу. За що, як вказують свідчення, був жорстоко закатований.
![Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановиць..., фото-2 Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
На захід прийшли також близькі і знайомі Ігоря Брановицького, зокрема рідна мати – Ніна Костянтинівна, котра подякувала присутнім за пам'ять про сина. Подвиг бійця згадували цього дня начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, секретар міської ради Дмитро Васильянов, заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики Хмельницької обласної ради Микола Панасюк, член правління ГО «Фортеця» Юрій Прав, повідомляють на сайті міської ради.
![Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановиць..., фото-3 Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наприкінці заходу низку військовослужбовців було нагороджено почесними відзнаками за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету.
![Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановиць..., фото-4 Відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
До відома: Ігор Брановицький – кулеметник 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї десантно-штурмової бригади. Удостоєний ордену «Народний Герой України» (посмертно). На його честь названо також одну з вулиць Києва.
Більше фото у фотозвіті: https://www.3849.com.ua/photo/73
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:09, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
19:07, 18 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі