• Головна
  • Конкурс для студентів: формуємо «Національну стратегію» країни разом!
15:48, 8 вересня 2017 р.

Конкурс для студентів: формуємо «Національну стратегію» країни разом!

Конкурс для студентів: формуємо «Національну стратегію» країни разом!

Студентів 3-6 курсів спеціальностей: політологія, історія, філософія, економіка, фінанси, право, міжнародні відносини запрошують взяти участь у написанні Національної стратегії «План дій для України».

Для цього необхідно надіслати резюме, де обов`язково вказати номер телефону, та свій варіант Національної стратегії «План дій для України» на електронну адресу [email protected]. В темі вказати «Конкурс».

Вимоги до роботи:

  • Обсяг – не більше 15 сторінок, шрифт 14 Times New Roman, одинарний інтервал.
  • Визначити мету Стратегії.
  • Визначити пріоритети та завдання держави в галузях:- політики у галузі охорони здоров’я;- політики у галузі економіки та зовнішньоекономічних зв’язків;- політики міжнародних відносин;- земельної та аграрної політики;- політики щодо анексованого півострову Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей;– політики місцевого самоврядування;- політики у галузі освіти та науки;– у галузі гуманітарної політики, фізичного виховання та спорту;- політики у галузі природних ресурсів та екології.

Переможці отримають можливість прослухати безкоштовно курс лекцій «Мистецтво сучасної політики», а їхні роботи будуть опубліковані. Лекторами будуть відомі політичні та громадські діячі, політологи та економісти. Роботи надсилати до 1 листопада. Інформація про переможців буде розміщена 7 листопада на сайті ridna.in.ua в розділі «Наші проекти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #студенти #національнастратегія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...