
09:23, 8 вересня 2017 р.
Формуємо культуру поведінки на дорозі: в дитячий садок завітала поліція

Збереження життя та здоров’я маленьких громадян України – найважливіший пріоритет у роботі педагогічних працівників. З перших днів початку навчального року вихователями дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» проведено тематичні заняття, бесіди, вікторини, ігрові квести щодо формування культури поведінки на дорозі, закріплення правил дорожнього руху, повідомляють на офіційній сторінці "Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради" у соціальній мережі Фейсбук.
Цікаво та емоційно 7 вересня відбулася зустріч вихованців закладу з працівниками групи реагування патрульної служби. Дошкільнята отримали змогу у безпосередньому спілкуванні продемонструвати працівникам поліції свої знання, спробувати себе у ролі сучасного поліцейського, випробувати на собі спеціальне обладнання та навіть посидіти за кермом поліцейської машини. Такі зустрічі є неоціненним життєвим досвідом кожного малюка та ефективним засобом навчання дошкільнят правил дорожнього руху.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
06:08
6 червня
17:18
4 червня
11:06
4 червня
ТОП новини
Оголошення
13:34, 27 травня
13:34, 27 травня
Коментарі