
Крадіжка майна
10:14, 6 вересня 2017 р.
Кам'янчанина обікрали на 30 тисяч гривень
Крадіжка майна

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам'янці-Подільському 3 вересня сталась крадіжка майна.
Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, 3 вересня близько 14:15 по вулиці Павлова невстановлена жінка, перебуваючи в будинку 90-річного місцевого жителя, шляхом вільного доступу, із шафи викрала 30000 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
17
13:44, 17 червня
11
15:10, 22 червня
22
17:03, 16 червня
10:46, 14 червня
21
Коментарі