
09:34, 22 серпня 2017 р.
Срібло кам`янчанок на Чемпіонаті з боксу

Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок, який проходив у Харкові 15-20 серпня, змогли підкорити вихованки ДЮСЩ №2 Кам`янця. Сабіна Новосад та Олександра Безродна здобули срібні медалі. У змаганнях взяло участь загалом 136 спортсменок.
Спортсменів підготували старший тренер відділення боксу ДЮСШ №2 Володимир Приходько, тренер Олег Люлько.
Про це повідомляє офіційний веб-сайт Кам`янець-Подільської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:37, 12 червня
13:44, 12 червня
13:43, 12 червня
13:35, 12 червня
13:43, 12 червня
Коментарі