• Головна
  • Пенсійна реформа: де можна отримати відповіді на питання про страховий стаж та заробіток?
17:40, 18 серпня 2017 р.

Пенсійна реформа: де можна отримати відповіді на питання про страховий стаж та заробіток?

Пенсійна реформа: де можна отримати відповіді на питання про страховий стаж та заробіток?

Сьогодні, коли у всіх на устах пенсійна реформа, все більше осіб почали цікавитись питаннями страхового стажу та заробітку. Отримати відповіді на більшість своїх запитань, кожен громадянин може не виходячи із дому. Для цього необхідно зареєструватись на веб - порталі Пенсійного фонду України, вибравши один із способів.

Перший спосіб - один раз звернутись з заявою, паспортом та ідентифікаційним номером до управління Пенсійного фонду і отримати реєстраційний код доступу до веб-порталу. Другий спосіб – за допомогою свого електронного цифрового підпису отримувати електронні послуги на веб-порталі .

Електронні послуги веб-порталу надають можливість:

- отримувати інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих). - Отримувати відомості з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо (для пенсіонерів). - Подавати заяву-запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки із системи персоніфікованого обліку, виписки із пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для страхувальників).

Більш розгорнуту інформацію можна отримати зайшовши на сайт Пенсійного фонду України або завітати за адресою вул..Огієнко,10 кабінет №1, чи зателефонувати за номером гарячої телефонної лінії (3 38 94) до нашого управління.

Про це повідомляє сайт Кам`янець-Подільської районної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пенсінареформа #зарплати #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...