• Головна
  • На реконструкцію доріг на Хмельниччині перераховано 137 мільйонів гривень
11:28, 16 серпня 2017 р.

На реконструкцію доріг на Хмельниччині перераховано 137 мільйонів гривень

На реконструкцію доріг на Хмельниччині перераховано 137 мільйонів гривень

У рамках пілотного проекту щодо перерахування коштів на реконструкцію доріг від перевиконання митних надходжень протягом 7 місяців цього року до спеціального фонду обласного бюджету перераховано 137 мільйонів гривень. Це стало можливим через збільшення митних надходжень, які зросли на 333 мільйони гривень порівняно з попереднім роком.

Хмельницькою митницею ДФС з 2017 року до бюджету нараховано 1,6 мільярда гривень, що становить 119 відсотків до індикативного показника і в абсолютній сумі перевищує 300 мільйонів гривень.

Цього року середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці ДФС фактично досягають 11,2 мільйона гривень, тоді як у минулому році вони становили 9,1 мільйона гривень.

Лідерами митних платежів в області є підприємства енергетичної, хімічної, будівельної галузі, сфери легкої промисловості та сільськогосподарського виробництва, які забезпечують майже 40 відсотків усіх митних надходжень. При цьому до числа бюджетоформуючих товарів в області входять твели для атомної енергетики, трактори, полімери етилену в первинних формах, машини і механізми для збирання та обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення.

Про це повідомляє офіційний портал територіальних органів ДФС у Хмельницькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дороги #область #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...