• Головна
  • У Кам'янці заборонили розміщувати зовнішню рекламу на опорних та інших елементах контактної мережі
Виконавчий комітет
17:05, 10 серпня 2017 р.

У Кам'янці заборонили розміщувати зовнішню рекламу на опорних та інших елементах контактної мережі

Виконавчий комітет
У Кам'янці заборонили розміщувати зовнішню рекламу на опорних та інших елементах контактної мережі

10 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто тридцять сім питань порядку денного.

Члени виконкому затвердили рішення про розмір плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах на 2017/2018 навчальний рік. Також погоджено проект рішення сесії міської ради “Про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2017 року”. Як повідомила начальник фінансового управління Оксана Гут, за вищезазначений період до міської казни надійшло 476 035,9 тисяч гривень. 65,5 % з цієї суми – це офіційні трансферти, 4,1% - власні надходження спеціального фонду, 30,4% - власні надходження загального фонду. Найвагомішими джерелами поповнення загального фонду міського бюджету є: ПДФО, плата за землю, акцизний податок та єдиний податок, повідомляють на сайті міської ради.

Серед затверджених питань - погодження влаштування пристроїв примусового зниження швидкості транспортних засобів на території міста та заборона розміщення об’єктів зовнішньої реклами на опорних та інших елементах контактної мережі.

Розглянули члени виконавчого комітету і питання щодо провадження підприємницької діяльності по вулиці Старобульварній, де продукція, що реалізовується не відповідає тій, яка затверджена у паспортах прив’язки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виконавчийкомітет #міськарада #зовнішняреклама #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...