![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:31, 26 липня 2017 р.
"Допоможіть врятувати дитину". Як реагують кам'янчани на такі оголошення?
!["Допоможіть врятувати дитину". Як реагують кам'янчани на такі оголо... "Допоможіть врятувати дитину". Як реагують кам'янчани на такі оголошення?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Соціальні мережі пістрять оголошеннями про допомогу для дітей, саме тому ми вирішили дізнатися позицію наших читачів щодо того, як вони реагують на прохання про допомогу у соцмережах. Як виявилося, більшість опитаних кам’янчан (36 %) не довіряє подібним оголошенням, що збігається із загальноукраїнськими показниками. Значна частка таких, хто зберігає позицію «моя хата з краю» - більше 26 %. Дехто з наших земляків (21 %) готовий допомагати в разі того, якщо покращиться їх фінансове становище. І лише 5,3 % респондентів перераховували кошти на допомогу хворим дітям. Понад 10 % обмежують своє втручання у проблему «лайками». Звичайно, для об’єктивності варто додати, що випадки шахрайства у цій сфері дійсно досить поширені, але вберегти себе від рук аферистів можна, реагуючи лише на ті оголошення, які підкріплюються офіційними документами.
До речі, МОЗ зазначає, що в Україні дитяча смертність удвічі вища, ніж у Європі, а понад 80 % малюків уже народжуються із захворюваннями. І все ж частка готових перерахувати гроші на допомогу незначна через недовіру, але ж навіть декілька гривень відданих на допомогу, які ніяк не змінять ваше фінансове становище, дають дитині шанс на життя, чи не так?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі