![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
08:36, 16 липня 2017 р.
Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 липня Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відвідав командувач Сухопутних військ ЗС Канади генерал-лейтенант Пол Винник.
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-1 Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Візит іноземної делегації розпочався з презентації Центру розмінування, під час якої начальник Центру полковник Володимир Родіков розповів про структуру й призначення військової частини та проінформував високоповажного гостя про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку, знешкодження (знищення) саморобних вибухових пристроїв, зокрема розповів про досвід роботи військових саперів з саморобними вибуховими пристроями.
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-2 Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім того, Володимир Родіков ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби, а також подякував генералу Полу Виннику задопомогу впідготовці українських саперів.
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-3 Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час роботи в Центрі розмінування іноземні гості перевірили хід проведення занять врамках «Багатонаціональної тренувальної групи — Україна», поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-4 Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
— Наша співпраця є взаємовигідною, адже представники обох країн вчаться один в одного. Під час спілкування з канадськими інструкторами, я дізнався, що вони вражені ентузіазмом своїх українських колег, а також їхнім бойовим досвідом. Хочу наголосити, що ми й самі навчаємося в українських військовослужбовців, — зазначив під час візиту генерал-лейтенант Пол Винник. Командувач Сухопутних військ ЗС Канади також повідомив, що його зацікавила можливість подальшої співпраці у напрямку підготовки фахівців водолазної справи.
![Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-5 Візит командувача Сухопутних військ ЗС Канади, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наприкінці візиту відбувся традиційний обмін сувенірами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі