![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:23, 11 липня 2017 р.
Обговорили спрощення процедури оформлення документів
У зв'язку із введенням безвізового режиму, тисячі кам'янчан звертаються в паспортний стіл за оформленням документів. Хоча це державна структура, яка не підпорядковується міській раді, сьогодні міський голова зустрівся з керівником Кам’янець-Подільського міського відділу Державної міграційної служби України, щоб обговорити як вирішити проблему, адже виникають великі черги, на що скаржаться жителі.
Вирішили ввести в дію електронну чергу та придбати комплект обладнання для оформлення біометричних даних, який лише один на стотисячну громаду. Для забезпечення необхідною технікою, міський голова і керівник паспортного столу звертатимуться з відповідними листами до обласної та державної міграційної служби.
Повідомляє в себе на сторінці у Фейсбук Михайло Сімашкевич.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі