• Головна
  • 54% домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними
15:15, 7 липня 2017 р.

54% домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними

54% домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними

У січні 2017 р. органами державної статистики було проведено опитування членів домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов життя, щодо якості добробуту та рівня достатності їх доходів. Також хмельниччани розповіли про очікування щодо змін свого матеріального стану протягом наступного року.

Аналіз відповідей членів домогосподарств на запитання стосовно напрямку змін їх добробуту в наступному році показав, що більше 80 % наших краян налаштовані скоріше песимістично – половина з них в недалекому майбутньому взагалі не сподіваються на будь-які зміни, половина – очікують на подальше погіршення.

Оцінюючи рівень своїх доходів, більше половини домогосподарств області повідомили, що протягом останнього року коштів їм було достатньо, але робити заощадження не вдавалося. У кожному третьому домогосподарстві постійно відмовляли собі в найнеобхіднішому, крім харчування, а трьом родинам із ста взагалі не вдавалося забезпечити навіть достатнє харчування. Відкладати кошти могли дозволити собі лише 3% родин області.

Щодо самовизначення їх соціально-економічного статусу в суспільстві громадяни відповідали так: 54% домогосподарств Хмельниччини вважають себе бідними, 44% родин області хоча бідними себе не вважали, але до середнього класу віднести себе ще не могли. Кожен сотий назвав себе представником середнього класу, заможним ніхто із опитаних себе не вважав. Це означає, що громадяни нашої області є здебільшого малозабезпеченими.

Лише 9% домогосподарств області відмітили деяке покращення рівня свого життя протягом 2016 р., а у двох домогосподарствах із п’яти добробут погіршився.

Про це повідомляє Головне управлiння статистики у Хмельницькій областi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Статистика #область #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...