![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:03, 1 липня 2017 р.
Доля понівечених дерев після негоди у Кам`янці-Подільському
![Доля понівечених дерев після негоди у Кам`янці-Подільському Доля понівечених дерев після негоди у Кам`янці-Подільському](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час буревію в Кам`янці-Подільському кілька тюльпанових дерев, маючи окремий статус "екзотичне дерево", не витримали вітру і попадали на землю, хоча за своїм характером ці дерева є вітровитривалими та довговічними (живуть до 400 років). Вони не були аварійними, сухостійними чи старими. Вони попали на буревій у віці 50 років. На щастя по тротуарі поруч не проходили люди.
Після таких випадків у містян виникають запитання накшталт: "За яким призначенням використовуватимуть деревину зібрану після негоди?" На офіційній сторінці Департаменту ЖКГ м.Кам'янець-Подільський у Фейсбук повідомляють, що рішенням виконкому деревину буде розподілено між комунальними та державними установами, які мають твердопаливні котли.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі