• Головна
  • Приймають заяви на перегляд тарифів
12:09, 23 червня 2017 р.

Приймають заяви на перегляд тарифів

Приймають заяви на перегляд тарифів

КП «Міськтепловоденергія» повторно повідомляє про направлення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, заяви на перегляд тарифів на теплову енергію, що виробляється когенераційними установками на 2017 рік, повідомляють на сайті міської ради.

Розрахунки виконано відповідно до «Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється когенераційними установками», затвердженого Постановою НКРЕ № 897 від 12.10. 2005 р. «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється когенераційними установками». Витрати на виробництво теплової енергії від когенераційних установок є складовою загального тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на виробництво теплової енергії від когенераційних установок приймаються на електронну адресу: [email protected] або письмово на адресу: вул. Тімірязєва, 123 до 4 липня 2017 р. (включно).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міськтепловодоенергія #тарифи #заяви #підняттятарифів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...