![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:31, 20 червня 2017 р.
Державні службовці Кам’янеччини виграли срібло на спартакіаді
17 червня у м. Хмельницький проходила спартакіада державних службовців, у якій взяли участь команди районних державних адміністрацій та управління обласної державної адміністрації. Команда Кам’янець – Подільської РДА взяла участь в усіх видах спорту: волейболу, міні футболу, настільного тенісу, шахів та шашок.
Друге місце у змаганнях з шашок посіла Тетяна Чумагіна (управління фінансів). Волейболісти здобувши дві перемоги у групі над командами Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Славутської РДА, посіли перше місце та вийшли до фіналу чотирьох. У півфіналі наша команда з рахунком 1:2 поступились суперникам з Красилівської РДА, а у грі за третє місце перемогли Головне управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області та стали бронзовими призерами. Команда з міні – футболу посіла 5 – 8 місце. В індивідуальних видах спорту район зайняв наступні місця: шашки – 6, шахи – 7, настільний теніс – 7. У загальнокомандному заліку команда Кам’янець – Подільської райдержадміністрації посіла друге місце.
![Державні службовці Кам’янеччини виграли срібло на спартакіаді, фото-1 Державні службовці Кам’янеччини виграли срібло на спартакіаді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:06, 24 липня
00:08, 24 липня
00:05, 24 липня
00:06, 24 липня
live comments feed...
Коментарі