10:38, 19 червня 2017 р.
Здобутки на Всеукраїнській Універсіаді з велоспорту
У Вінниці вчора завершилась ХІІІ літня Універсіада України з велосипедного спорту на шосе. Двоє спортсменок клубу "Веломан Екстрім" Ніна Грузевич та Христина Радіонова представили Кам’янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка. Загалом для участі у змаганнях прибули 11 університетських команд.
У перший день 54 кілометри групової гонки вдало проїхала Ніна – завоювала бронзу. Христина фінішувала восьмою. Пере могу здобула студентка миколаївського кораблебудівельного університету Вікторія Алеєксєєва, за нею була Олена Гуцал з кіровоградського педагогічного, яка разом з нашою Ніною відстала від лідера, але на фініші виграла позицію та друге місце.
Ще одну бронзу для свого вишу здобула вже Христина наступного дня у індивідуальній гонці на час. З шостим часом фінішувала Ніна. Долями секунди визначили переможницю у дисципліні серед двох миколаївських спортсменок.
У гонці критеріум не вдалося Христині перевершити трійку гонщиць з Кіровоградської області і у підсумку вона четверта. Ніна Грузевич – сьома.
Виступ наших дівчат приніс КПНУ ім. І.Огієнка дві бронзові медалі, 150 залікових очок універсіади та друге місце у своїй категорії серед ВНЗ України з велоспорту на шосе.
Повідомляють на офіційній сторінці Спортивного клубу "Веломан Екстрім" у "Фейсбук".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі