
17:35, 20 червня 2017 р.
Заходи до Дня скорботи та вшанування пам`яті жертв війни

22 червня у Кам`янці проведуть низку заходів присвячених Дню скорботи і вшанування пам`яті жертв війни.
Зокрема буде приспущено Державний Прапор України на будинках органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ.
Об 11:00 відбудться покладання квітів до меморіалу Слави у сквері Танкістів. Також бібліотеки міста проведуть тематичні книжкові виставки та культурно-просвітницькі заходи. Про це повідомляє сайт Кам`янець-Плділльської міської ради.
Щорічно 22 червня в Україні відзначається День скорботи та вшанування жертв війни, саме у цей день почалася німецько-радянська війна, яка забрала життя кожного п`ятого українця.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
Вчора
14:43
Вчора
09:17
Вчора
09:08
Вчора
11:49
9 серпня
Оголошення
23:42, 4 серпня
18:12, Вчора
10:34, 5 серпня
10:39, 5 серпня
Коментарі