• Головна
  • Переможці турніру з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра»
14:45, 16 червня 2017 р.

Переможці турніру з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра»

14-15 червня в Одесі завершився відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра».

У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з різних регіонів України, а також гості з Молдови і Придністров’я. Команда ДЮСШ "Юність" на цьому турнірі завоювала кубок за перше загальнокомандне місце. Найкращим спортсменом визнаний вихованець СК «Чайка»/ДЮСШ «Юність» Давид Нестеров.

Вихованці Кам’янець-Подільського міського дитячо-юнацького клубу олімпійського тхеквондо на цьому турнірі показали високий рівень підготовки і завоювали десять медалей – чотири золотих (Валерія Терехова, Артем Жуковський, Данило Медик, Давид Нестеров), три срібні (Андрій Гльос, Володимир Громницький, Олег Маматов) і три бронзові (Максим Мокринчук, Олександр Кадиш, Влада Мазій).