• Головна
  • Ліквідація Кам`янець-Подільської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №1
10:58, 15 червня 2017 р.

Ліквідація Кам`янець-Подільської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №1

Сьогодні, 15 червня, на засіданні виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради, було розглянуто 60 питань порядку денного, три з яких стосувалися освіти. По питаннях освіти доповідала Старченко Світлана Володимирівна – начальник управління освіти і науки.

Перше питання «Про затвердження Статуту Кам`янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею Хмельницької області в новій редакції» було погоджене виконавчим комітетом.

Зміна в статуті заключалася в тому, що згідно законодавчої бази у НВК №3 будуть функціонувати класи вечірньої форми навчання та інклюзивні.

Проголосували за друге питання «Про припинення юридичної особи Кам`янець-Подільської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області шляхом ліквідації».

"Вже три роки спостерігається різке зменшення контингенту. Зараз у школі навчається 44 учні, на цю кількість учнів залишається 10 вчителів. Згідно закону є можливість відкрити вечірні класи у 3 школі. Попередньо проводилась співбесіда з педагогами про їх роботу у закладах освіти, з попереднім навантаженням. Працевлаштування буде забезпечене на 100%." - Старченко Світлана Володимирівна.

Третє питання « Про затвердження міської Програми «Харчування дітей» на 2017 рік», у яке попередньо було внесено зміни також погодили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітаінаука #навчальнізаклади #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...