![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:31, 14 червня 2017 р.
Реалії гуртожитків. Як і з ким живуть студенти
![Реалії гуртожитків. Як і з ким живуть студенти Реалії гуртожитків. Як і з ким живуть студенти](/dist-assets/images/cap.jpg)
Студенти 1 гуртожитку Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка скаржаться, що в кімнатах разом із ними живуть, окрім звичних для більшості тараканів, ще й миші.
Кожен по різному сприймає цей факт – комусь цікаво спіймати тварину і випустити на волю, у когось це викликає відразу, а хтось скаржитися на антисанітарні умови.
Але питання залишається відкритим та не вирішеним до тепер.
Перший гуртожиток Кам`янець-Подільського національного університету - одна з найстаріших комунальних споруд серед решти гуртожитків міста. Та чи допустимий той факт, що студентам доводиться ділити свою тереторію з іншими "гостями".
Ми вирішили звернутися до адміністрації гуртожитку, та з`ясувати, що роблять для того аби вирішити це питання.
Комендант гуртожитку наголосила, що мишей травили цієї зими. А те, що зараз вони знову з`явилися - це винна студентів, які привозять їх з собою та умов, які є на даний час в підвальному приміщенні гуртожитку. Як вирішення питання, студентам пропонують самостійно травити мишей (купляти отруйне зерно), так як всі засоби для травлення мишей, які були у господарстві гуртожитку вже давно закінчилися.
![Реалії гуртожитків. Як і з ким живуть студенти, фото-1 Реалії гуртожитків. Як і з ким живуть студенти, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:38, 24 липня
22
10:00, 19 липня
11
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
10:17, 25 липня
11
live comments feed...
Коментарі