14:09, 26 травня 2017 р.
Злітно-посадкова смуга аеропорту Кам’янця готова приймати літаки
Державна авіаційна служба України видала посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкової смуги аеропорту Кам’янця-Подільського.
Злітно-посадковий майданчик розташовується за 2,3 кілометри від центру міста на території Кам’янської сільради.
В коментарі «Незалежному громадському порталу» організатор фестивалю малої авіації та ініціатор відновлення аеропорту в Кам’янці Ярослав Крочак розповів, що відтепер перед містом відкриваються значні можливості розвитку туризму та промоції Кам’янця.
«Ми отримали «ключ» від неба. Це дуже важливий крок для міста та регіону в цілому. Фестиваль малої авіації дуже гарно зарекомендував себе не лише на теренах області, й у всій Україні. Саме тому наступним кроком мав стати офіційний допуск до експлуатації злітно-посадкової смуги», – сказав Крочак.
Ярослав Крочак наразі не привідкриває завісу подальших планів розвитку авіасфери в Кам’янці, водначас міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що вже ведуться перемовини щодо запуску пасажирського авіарейсу Кам’янець-Подільський – Одеса.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі