![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:48, 20 травня 2017 р.
До діток Кам'янеччини завітали рятувальники
19 травня кам’янецькі рятувальники завітали до вихованців садочка «Білочка» у Кам’янець-Подільському районі, аби розповісти та навчити дітлахів правилам безпеки у побуті.
Малеча зустріла представників пожежно-рятувальної служби з неабияким захватом та зацікавленістю. Вогнеборці розповіли про свою професію, на які надзвичайні події виїжджають, та яке спецобладнання застосовують у роботі.
![До діток Кам'янеччини завітали рятувальники, фото-1 До діток Кам'янеччини завітали рятувальники, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наостанок фахівці ДСНС наголосили, аби діти ні в якому разі не гралися сірниками та запальничками, не вмикали без дозволу дорослих електричні прилади та дотримувалися тих правил безпеки, про які почули під час бесіди з вогнеборцями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі