![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:54, 12 травня 2017 р.
Кам'янчан запрошують взяти участь у програмі «Теплий дім»
Відповідно до Програми «Теплий дім» виробники енергоефективного обладнання, а саме віконних блоків, запрошуються до участі у Програмі шляхом виготовлення продукції на замовлення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.
Нагадаємо, Програму «Теплий дім», яка забезпечує здійснення заходів з енергозбереження у багатоквартирних житлових будинках м. Кам’янця-Подільського, започатковано Кам’янець-Подільською міською радою.
Для участі в ній необхідно звернутись у відділ розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Департаменту ЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради за адресою вул. Соборна, 5 або за тел. 3-17-39 (Роздобудько Максим Олегович).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:06, 24 липня
00:08, 24 липня
00:05, 24 липня
00:06, 24 липня
live comments feed...
Коментарі