• Головна
  • Презентація пам'ятних момент «Старий замок у м. Кам’янці-Подільському»
14:35, 11 травня 2017 р.

Презентація пам'ятних момент «Старий замок у м. Кам’янці-Подільському»

15 травня НБУ вводить в обіг пам’ятні монети «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ СТАРИЙ ЗАМОК»  присвячені легендарній Кам`янець-Подільській фортеці (замку), одній із найкрасивіших пам`яток архітектури України, що належить до Семи чудес України. Замок був головною оборонною спорудою в комплексі укріплень міста, неодноразово зазнавав змін та перебудовувався. Нині замок є складовою частиною Кам`янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Презентація відбудеться 18 травня о 14:00 у Кам'янець-Подільському державному історичному музею-заповіднику. Восени цього року уже розповідалось про Кам'янець на моментах "Кам’янець-Подільський увіковічнений у золоті та сріблі".

Довідка.

На аверсі срібної монети  номіналом 10 гривень розміщено: угорі – малий  Державний Герб України та напис УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі –план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 10 ГРИВЕНЬ.

Презентація пам'ятних момент «Старий замок у м. Кам’янці-Подільському», фото-1

На реверсі срібної монети  номіналом 10 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ/ СТАРИЙ ЗАМОК (півколом угорі).

На аверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень розміщено: угорі – малий Державний Герб України та напис УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі – план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 5 ГРИВЕНЬ; праворуч – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

Презентація пам'ятних момент «Старий замок у м. Кам’янці-Подільському», фото-2

На реверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ/ СТАРИЙ ЗАМОК (півколом угорі).

Художники: Демяненко Анатолій. Скульптори: Демяненко Анатолій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Монети #пам'ятнімонети #Кам'янець
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...