![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:01, 3 травня 2017 р.
У Кам'янці пройде перший Міжнародний турнір з боксу серед жінок
Обравши цього року темою туристичного сезону рух і активність, Кам’янець-Подільський продовжує працювати у напрямку розвитку спортивної галузі. І вже в травні проведе Перший Міжнародний турнір з боксу серед жінок.
Як повідомляють на сайті міської ради, змагання пройдуть з 10 по 12 травня, організацією турніру займаються президент обласної федерації боксу Андрій Чумаков і президент міськрайонної федерації боксу Сергій Кротік.
Перший день турніру прийматиме коледж ПДАТУ, другий – площа біля Ратуші. Планується, що участь у боксерських змаганнях візьмуть близько ста спортсменок, які представлятимуть різні країни світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі