![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:52, 3 травня 2017 р.
Кубок Поділля з повітроплавання відбудеться вже цього місяця
Щороку небом нашого міста пролітають десятки повітряних куль і дні, коли куль буде найбільше вже зовсім скоро! Ранкові та вечірні польоти, нічне сяйво повітряних куль – все це в рамках щорічної фієсти «Кубок Поділля».
Польоти проводитиммуться протягом трьох днів — 19, 20 та 21 травня. Зранку кулі підійматимуться мало не зі ссходом сонця, о 05:30 відбудеться початок брифінгу. Вечірні ж польоти проходитимуть після 18:00.
Шоу нічного сяйва планується на п'ятницю, 19 травня, на майдані Відродження. Початок заплановано на 21:00.
Традиційно організаторами свята виступають Центр Повітроплавання www.pilotoon.com.ua та Повітроплавна Компанія «Спарт-Аеро» www.spart-aeros.com.ua за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі