![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:26, 24 квітня 2017 р.
Кам'янчанин виловив собі штраф
Чоловіка, який незаконно виловлював рибу у Смотричі – оштрафують. Адже саме зараз період нересту риби, а рибалити в цей час – заборонено. Це передбачено кодексом України про адміністративні правопорушення, ч. 4 ст.85 «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу».
Хоча чоловік й стверджував, що ловив рибу для власного вжитку (рибальською сіткою близько 10 м), його все одно притягнуто до адміністративної відповідальності.
Про це повідомляє інспектор сектору моніторингу Руслана Марчук.
![Кам'янчанин виловив собі штраф, фото-1 Кам'янчанин виловив собі штраф, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі