
12:38, 21 квітня 2017 р.
Ліквідація сміттєзвалища в районі Цукрового заводу
Проблема сміттєзвалища в районі Цукрового заводу турбувала кам'янчан довгий час.
Минулого року депутати від партії "Свобода" звернулись до місцевої влади, колишньої інспекції з благоустрою - нинішньої муніципальної поліції, щодо ліквідації цієї проблеми.

На сьогодні там працює техніка, яка прибирає дану територію та вивозить сміття.
Як зазначають громадські активісти у соціальних мережах, хочеться сподіватись, що місцеві жителі віднесуться до цього з вдячністю, яка полягатиме в дотриманні чистоти на цій території.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
Коментарі