• Головна
  • На Хмельниччині рівень сплати податку на доходи фізичних осіб досяг понад 800 млн грн
17:10, 19 квітня 2017 р.

На Хмельниччині рівень сплати податку на доходи фізичних осіб досяг понад 800 млн грн

Протягом трьох місяців 2017 року працюючими мешканцями Хмельниччини сплачено до бюджетів усіх рівнів 809 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Темп росту надходжень у порівнянні з минулим роком склав 154 відсотки, що абсолютній сумі означає збільшення надходжень ПДФО на 285 мільйонів гривень.

При цьому до державного бюджету надійшло 202 мільйони гривень ПДФО,  при цьому додаткового до індикативного завдання отримано 40,2 мільйона гривен. Відповідно бюджети місцевих громад у свою чергу отримали 607 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що перевищує плановий показник на 97 мільйонів гривень.

Кількість офіційно зареєстрованих працівників, які з отриманих доходів сплачують податок на доходи фізичних осіб, в області становить 253 тисячі чоловік. Найбільшу питому вагу бюджетних надходжень з податку на доходи фізичних осіб бюджети становить внесок подолян, які працюють сільському господарстві, переробні та машинобудівній промисловості, сфері постачання електроенергії та газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #подоляни #кошти #митниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...