![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:42, 19 квітня 2017 р.
Ще одну меморіальну дошку загиблому воїну відкрили біля ЗОШ №17
В Кам'янці-Подільському на фасаді однієї зі шкіл встановили чергову меморіальну дошку загиблому воїну АТО.
19 квітня біля ЗОШ №17 відбулося урочисте встановлення меморіальної дошки загиблому в зоні АТО Дмитру Кремінському. Саме у цій школі Дмитро навчався з 1991 по 1999 рік.
![Ще одну меморіальну дошку загиблому воїну відкрили біля ЗО..., фото-1 Ще одну меморіальну дошку загиблому воїну відкрили біля ЗОШ №17, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На відкриття меморіальної дошки прийшли родичі Дмитра, його друзі, побратими по службі, представники влади, працівники та учні школи. Люди покладали квіти до пам'тника герою та вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих воїнів у зоні АТО.
ДОВІДКА: Кримінський Дмитро Валентинович - молодший сержант Збройних Сил України, Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району. Родом із села Привітне. Дмитро виконував військовий обов’язок, захищаючи територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції. Військовий загинув 15 лютого 2015 року. Йому було лише 29 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі