• Головна
  • Основними торгівельними партнерами Хмельниччини при імпорті продукції стали країни Європи
14:21, 13 квітня 2017 р.

Основними торгівельними партнерами Хмельниччини при імпорті продукції стали країни Європи

З початку 2017 року топовими країнами, які активно постачають товари власного виробництва у Хмельницьку області, стали Швейцарія, Польща та Німеччина.

Як повідомляють у прес-службі ДФС в Хмельницькій області, питома вага їх продукції від загальної кількості оформлень становить 56 відсотків.

У грошовому еквіваленті це складає понад 1,3 мільярда гривень. При цьому загальна вартість імпортованих товарів у нинішньому році досягла рівня у 2,2 мільярда гривень, що більш як на 800 мільйонів гривень перевищує показник 2016 року.

Примітно, що вказані європейські країни поставили на Хмельниччину товари промислового виробництва, інтеграція яких у регіональну економіку сприятиме її якісному розвитку. До номенклатури виробів в першу чергу входять трактори, машини та механізми для збирання в обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення, обладнання для обробки гуми та пластмас, кам‘яне вугілля, сталевий прокат, полімери у первинних формах.

Середньоденні нарахування від проведення зовнішньоекономічних операцій з імпорту товарів на Хмельницькій митниці ДФС на сьогодні фактично становлять 11,2 мільйона гривень, тоді як на цю пору торік вони досягали рівня у 9,1 мільйона гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імпорт #товари #бізнес #економіка #Швейцарія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...