
11:20, 10 квітня 2017 р.
Кам'янець-Подільський відкрив свій сезон змагань із картингу
Мотобольний стадіон восьмого квітня приймав перші змагання із картингу у цьому році. Саме цими змаганнями відкрився сезон екстремальних видів спорту в Кам'янці-Подільському.

Позмагатись за Кубок мера приїхав 41 екіпаж з різних регіонів України. Заїзди відбувалися упродовж дня, а наприкінці змагань відбулося урочисте нагородження переможців.

Кубок мера здобула команда Чернівецької області. Хмельниччина завоюваладруге місце. «Бронзу» повезла додому команда Тернопільської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
13:35, 12 червня
13:37, 12 червня
13:45, 12 червня

Коментарі