• Головна
  • Лінь – вада, гріх чи все таки доброчесність?
15:08, 6 квітня 2017 р.

Лінь – вада, гріх чи все таки доброчесність?

Всім дуже добре знайома така людська вада, як лінь. Але що таке лінь? Крім того, що це головна проблема всього людства, це також відсутність мотивації. Прояви лінощів можна спостерігати кожного дня.

Думаю, кожному важко вставати зранку на роботу або в школу, але всі керуються тим, що треба. Треба йти, бо інакше буде погано. Це перший прояв мотивації. Хоч вона і доволі примітивна, проте дієва. 

Що не кажіть, а лінь – це мотивація для прогресу. Що тільки людина не придумає, аби зробити роботу швидко і особливо не напружуватися, а також якісно щоб не переробляти її знову.

Я схиляюсь до думки, що лінь все таки моя вада, перешкода яка стоїть у мене на шляху і тримає за руку. Хоча тішу себе результатами досліджень американських вчених, які вказують на те, що лінь виявляється у високоінтелектуальних людей. Це як у всіх талановитих людей поганий почерк, тобто, за дослідженнями фахівців з Америки, я просто «талантіще» і «мегамозок».

Лінь – вада, гріх чи все таки доброчесність?, фото-1

Але, якби це було все дійсно так, я б вже подорожувала країною, реалізувала всі ті плани і ідеї, які ховаються у мене в голові, можливо була б наймолодшим президентом.

Так що, моя лінь — це моє прокляття і дар одночасно. Цей текст я писала о другій ночі. І знаєте чому? Правильно, мені було ліньки написати його раніше.

Ніколи про це й не замислювалась, поки не почала писати ці рядки. Чесно, стає сумно, тому що, і правда, ми самі себе закопуємо.

 В тебе є безліч можливостей розвиватися і працювати над собою, адже всі великі люди не просто увійшли в історію, а важко «пахали». Генрі Форд, наприклад, сприймав невдачу у якійсь задумці як неоціненний досвід і мотивацію почати знову. Але він і привив лінь своїм співробітникам. На заводі «Форд» була кімната для механіків, які мали усувати неполадки конвеєрів. Більшість часу вони сиділи без роботи, а зарплатня їм нараховувалась. Але коли конвеєрна лінія ламалась, кожна хвилина, яку простоювало виробництво, з’їдало долар від зарплатні механіка. Це додавало мотивації усунути неполадку швидко і якісно. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лінь #блог #вільнатема #роздуми
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...