• Головна
  • Весняний настрій від українських письменниць
14:49, 30 березня 2017 р.

Весняний настрій від українських письменниць

Весна надихає на нові вчинки, перевтілення і на особливі книги. Ми підібрали саме такі екземпляри для прекрасної половини людства, які надихнуть на приємні зміни, допоможуть жити в гармонії з собою. До того ж, написали ці книги не менш особливі українські письменниці.

«Балачки про все на світі»

Весняний настрій від українських письменниць, фото-1

Талановиті письменниці Марина Бартко, Слава Світова, Віоліна Ситнік, Оленка Некрасова і Мирослава Кошка вирішили розповісти читачам про деякі жіночі секрети. У цій книзі поєднані гумористичні оповідки, роздуми та кольорові емоції, які зрозуміє кожна з нас.

У «Балачках…»кожна жінка знайде себе-подругу-маму-свекруху-сестру-сусідку чи ще когось.. Її варто дарувати найкращим подругам та запеклим ворогам, щоб кожна жінка ставала щасливішою та не забувала про свою унікальність. До того ж, молоді письменниці написали чудове продовження – «Теревені аж до ранку». Читайте «Балачки…» і «Теревені» та передайте ці книжки далі, адже вони повинні подорожувати, а не припадати пилом.

Галина Вдовиченко «Пів`яблука»22

Роман Галини Вдовиченко нагадує добру казку. Чотири героїні роману - цілком щасливі жінки, до рук яких потрапляє чарівне яблуко. Казковість роману відчувається у всьому. Львів описується з любов’ю та ніжністю і нагадує чарівну країну. Події, що трапляються з героїнями, важко назвати реалістичними.

Роман «Пів'яблука» - якісна розважальна література, орієнтована переважно на жіночу аудиторію різного віку. Хочеться, щоб саме такі книжки ставали в Україні масовими. Адже книжка - цікава, насичена і світла, попри тенденцію сучасного мистецтва, вона не виражає негативних емоцій та аморальних сторін людського життя. Якщо вам ця книга припаде до смаку, можете прочитати продовження «Інші пів`яблука».

33Марія Дзюба «Укриті небом»

Ця книга затягує в себе, наче в якийсь вир. Хочеться вловити кожен епізод, кожну репліку героїв, кожне недоказане слово. У романі змальовані долі звичайних людей, яких ми щодня зустрічаємо і бачимо. Та авторка не розповідає про поверхневе, а проникає всередину своїх героїв. Мова твору, наповнена діалектами, приказками і народними піснями, укотре переконує в мудрості і глибині українського народу. Не останню роль відіграла художність і образність книги. Авторка наче пензлем пише кожен рядок. І це зовсім не дивно, адже Марія Дзюба - талановита художниця.

Думаю, що цей роман – надбання сучасної літератури. Саме тої літератури, яка не дає нам забути про історію.

Софія Андрухович «Фелікс Австрія»44

Книга вражає з перших сторінок. Вона пряна і смачна, кожну сторінку хочеться смакувати із задоволенням. Помітно, що письменниця доклала багато зусиль і дуже правдоподібно відтворила Станіслав (Івано-Франківськ) поч. ХХ ст. Уже таке точне і реальне: вишукані панянки, що стежать за європейською модою, висока кухня ( перелік страв у книзі вражаючий), атмосфера цивілізованого австрійського міста.

«Фелікс Австрія» розповідає про важкі і хворобливі людські стосунки, залишає осад, післясмак, привід для роздумів. Роман отримав відзнаку «Книга року ВВС» 2014 року.

Назву книзі дав Юрій Андрухович, батько Софії. А вислів «Фелікс Австрія», як каже сама Софія Андрухович «…це частина відомої цитати «Нехай воюють інші, а ти, щаслива Австріє, укладай шлюби», в якій ідеться про династичні шлюби, що укладалися австрійськими монархами для розширення імперії».

55Ярослава Литвин «Роза Вітрів»

Книга про молоду і талановиту художницю Розу Вітрів, яка шукає себе і своє в богемному оточені та у глибині людського психологізму. Вона мріє про ідеального чоловіка, та знайде дещо більше. Інколи Розі стає дуже важко і вона тікає від всіх, але залишається вірною собі. Дівчина випробовує себе на твердість, але зберігає глибину свого таланту і душевну гармонію.

«Роза Вітрів» припаде до душі творчим натурам і допоможе утримати баланс між злетами і реальним світом. А головна героїня не зможе не зачепити загадковістю і дитячим максималізмом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Книги #веснянийнастрій #Розавітрів #Балачкипровсенасвіті #СофіяАндруховичФеліксАвстрія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...