![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:12, 17 березня 2017 р.
"Битва у фортеці" стане щорічним турніром Професійної Ліги MMA PRO UKRAINE
12 березня в Луцьку пройшов Професійний турнір зі змішаних єдиноборств MMA PRO UKRAINE - 9: Битва хрестоносців.
Змагання зібрали кращих бійців з Києва, Луцька, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Херсона, Кам'янського, Умані, Чернівців, Харкова та Кам'янця-Подільського.
Також у турнірі взяли участь бійці з сусідньої Білорусії.
Кам'янець-Подільський представляли бійці MMA CLUB GUNY (тренер Нестеровський Ю.Є.)
Результати виступів:
- Костянтин Агапов (рекорд 2-0), майстер спорту з бойового самбо, зустрівся в октагоні з київським бійцем з клубу «Аурум» Андрієм Гриценко. Бій пройшов у впертій боротьбі. По ходу зустрічі Костя отримав ряд пошкоджень і не зміг продовжити бій. Перемога за Гриценком.
- Наступним нашим бійцем, який піднявся в октагон, став Олександр Горчешник (рекорд 7-2).
- Його суперник, херсонський боєць з клубу «Скорпіон» Володимир Баришев (1-0), незважаючи на свій молодий вік і невеликий професійний досвід виявив неабияку завзятість і бій пройшов в рівній боротьбі, в якій з невеликою перевагою перемогу за очками здобув наш спортсмен.
- Завершив переможний виступ кам'янецьких бійців на Битві хрестоносців один з лідерів цієї вагової категорії в Україні Максим Пашков (рекорд 9-5).
![2](https://s.3849.com.ua/upload/images/news/intext/58c/bd2b99f689/38c43679a695210eeb7f73056bb92cee.jpg)
![3](https://s.3849.com.ua/upload/images/news/intext/58c/bd2b99f689/9fd47899281b191029291017a05697ea.jpg)
Його візаві, львівський боєць, Володимир Горачік, не зміг чинити гідний опір. Максим з самого початку бою захопив ініціативу, перевів бій у партер, і закінчив його задушливим прийомом. Перемога за Пашковим. MMA CLUB GUNY повертається додому, показавши хороший рівень боїв і підготовки.
Професійна Ліга MMA PRO UKRAINE проводить професійний Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Бійці, які беруть участь в ньому є найсильнішими бійцями змішаного стилю в Україні і виборюють право отримати шанс поборотися за пояс Чемпіона професійної ліги.
Рік тому в старому замку Кам'янця-Подільського, пройшов шостий турнір Ліги, зібравши шанувальників справжнього чоловічого видовища і безкомпромісної боротьби.
«Битва у фортеці» була визнана кращим турніром року і тому в цьому році організатори вирішили провести ще одну «битву» в старому замку, зробивши тим самим кам'янецький захід щорічним турніром Професійної Ліги MMA PRO UKRAINE.
Очікуємо анонс найближчим часом!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі