12:07, 16 березня 2017 р.

FITNESS – НЕ ФІТНЕС

Якщо запитати пересічного громадянина, що означає в його розумінні слово «FITNESS» відповідь буде, в більшості випадків, стосуватись студій групових програм по типу Pilates, Step, Yoga…, а також заняття в тренажерній залі і т.п. В принципі, нічого страшного, кожен з цих напрямків рухової активності хороший, по своєму, і взагалі будь-яка фізична активність населення – це величезний «ПЛЮС» та РЕСПЕКТ, але…

Давайте спитаємо самі в себе навіщо ми займаємось, або хочемо займатись «FITNESS-ом»!??

І тут уже з’являється інша картинка та інші варіанти:

1. Щоб підтримувати себе в «формі» - відразу питання – В ЯКІЙ САМЕ ФОРМІ? - це стосується Вашої ваги?; пропорцій тіла (90-60-90)?; щоб могти здати нормативи?; чи могти з друзями пройтись по полю на полюванні і при цьому не втратити рушницю?..?

2. Щоб схуднути – один з варіантів, який займає, на мою думку, пріоритетне місце – ОК!

3. Щоб рухатись – це стосується тих, хто не встиг схаменутись, але встиг набрати зайву вагу, почати палити, і перестав з друзями грати волейбол по вихідних;

4. Щоб поправити здоров’я – ті, хто зрозуміли, що РУХ – ТО ЖИТТЯ!

Варіантів безліч але залишається питання – що таке «FITNESS», яким саме «фітнесом» зайнятись? І в основному ми обираємо те, що ми колись спробували, або нам радять наші друзі! І ЦЕ ПРАВИЛЬНО!

То давайте я спробую пояснити, що таке той самий ФІТНЕС.

FITNESS в перекладі означає – фізична форма! Тобто СТАН організму, здатність його виконувати фізичні навантаження! Не скільки хто кілограм скине, не те скільки калорій ви спалили за заняття, не об’єм плеча (БІЦЕПСА), тому ПЕРШЕ на, що я хочу наголосити – якщо ви прийшли на тренування і вам розказують як багато калорій ви спалите на скільки ви схуднете – Вам говорять те, що ви бажаєте чути але ніяк не правду!

А правда наступна:

1. Ваше завдання ПОЧАТИ тренуватись (не «качатись», а саме тренуватись), систематично виконувати правильні, ще раз ПРАВИЛЬНІ і тільки ПРАВИЛЬНІ рухи;

2. Систематичні тренування заставлять організм реагувати. І реакція змусить почати «зливати» воду (1 – 3 кг), зменшиться кількість «запасів» в кишечнику (а їх в нас від 7 до 15 кг) - могли таке уявити??? Тобто, через місяць системних тренувань ви скинете від 3 до 20 кг!

3. Все це реально, якщо Ви переглянете свою систему харчування. Саме СВОЄ харчування, а не придумане щось, кимось (про це я розповім в наступних статттях);

4. Скинуті кілограми – це не показник ваших можливостей чи вашого стану «я став себе почувати краще» - САМООБМАН – Вам стало легше ходити та дихати, але це не говорить по якість фізичної форми!

5. Хороше самопочуття – це ознака того, що м’язи почали повертатися в тонус та почали відновлюватись (М’ЯЗИ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ).

6. І тільки після цього Ви можете починати працювати над покращенням своєї фізичної форми (з чого все починається теж в наступних випусках).

І тепер застереження: Якщо Вам говорять, що за місяць-два ви скинете пару кілограм і для цього достатньо легеньке кардіо, або робота з гантельками по 1, або 2 кілограма – Вас не обманюють, але чи вирішить це основні проблеми, чи допоможе це стати Вам кращим і на скільки вистачить такого результату, ДЕ САМЕ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗАСТОСУВАТИ ВСОЇ НАВИКИ в підйомах одно кілограмових гантельок, чи допоможе легеньке кардіо встигнути на автобус, якщо прийдеться бігти не "легенько", а швидко, або дуже швидко???!

FITNESS (фізичний стан організму) – це здатність переміщати велику вагу, на велику відстань за мінімальний час. Його (наш стан) легко вирахувати. На скільки велику вагу / на яку максимальну дистанцію / і як швидко Ви можете перемістити і є той самий FITNESS!!! Не кількість спалених калорій чи сантиметрів… Якщо Ваша вага 125 кг при зрості 180 см. і Ви можете підтягнутись 25 разів!!! То який такий показник спалених калорій чи показник підшкірного жиру скаже вам про те що ви не в ФОРМІ!??????

Далі буде!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фітнес #РодіонПлугатаренко #вільнатема
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...